Warunki współpracy - zostań Resellerem

Pragniemy przedstawić Państwu nową polską markę naturalnych profesjonalnych kosmetyków dla zwierząt. Producentem jest firma rodzinna, która ogromną uwagę przykłada do jakości produktów popartą wnikliwymi testami. Produkty nie są kolejnym powieleniem wszechobecnych trendów, a cechuje je unikalny skład i filozofia tworzenia.

Pearl Cosmetics to marka naturalnych, ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetyków dla psów i kotów. Od początku naszym motto i priorytetem było stworzenie produktów innowacyjnych i dotąd niespotykanych na rynku. Nasze produkty powstają z maksymalną dbałością o każdy najdrobniejszy składnik. Wyróżnia je innowacyjny i unikatowy skład, którego podstawą są składniki pochodzenia naturalnego. Efekty działania naszych produktów zawdzięczamy m.in. synergistycznemu działaniu naturalnych ekstraktów, olejów i wyciągów roślinnych. Nie stosujemy sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych.

Jesteśmy m.in. pierwszym na świecie producentem perfum dla psów w całości opartych na składnikach pochodzenia naturalnego.

Nasze kosmetyki powstają w specjalistycznych laboratoriach kosmetycznych, a cały proces produkcji nadzorowany jest przez lekarzy weterynarii i hodowców zwierząt. Każdy produkt jest wynikiem wielomiesięcznego, skrupulatnego dopracowywania receptury w oparciu o opinie hodowców, lekarzy i właścicieli psów i kotów.

Zapraszamy do współpracy gwarantując najwyższą jakość i zadowolenie klientów.

Aby rozpocząć z nami współpracę i dokonać zakupów wystarczy się zarejestrować.

 

Wyłączny dystrybutor:
Pearl Cosmetics
Zdrój 26i
62-065 Grodzisk Wielkopolski

info@pearl-cosmetics.pl

infolinia: 662 795 610

 

Strona produktowa: www.pearl-cosmetics.pl

Panel B2B: www.pearl.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl